Investiční akademie DRFG tentokrát na téma podílových fondů
Finance

Investiční akademie DRFG tentokrát na téma podílových fondů

V pořadí už šestá Investiční akademie investiční skupiny DRFG Davida Rusňáka se konala v polovině března přímo v centru Praha. Na Václavském náměstí v hotelu Jalta se sešly čtyři desítky investičních konzultantů, aby opět prohloubily své znalosti z oblasti financí a zároveň načerpaly nové. Tématem byly tentokrát především podílové fondy, které skupina DRFG nabízí. Účastníkům setkání o nich promluvil analytik Ondřej Záruba ze společnosti Comsense Analytics.

V odpolední části programu se Aleš Brabenec, ředitel společnosti EFEKTA IZ, která také spadá do portfolia brněnské investiční skupiny DRFG Davida Rusňáka (davidrusnak.cz). Ten se ve svém přednášce zaměřil na debatu o struktuře první schůzky a následnou prezentaci řešení klientovi. Účastníci tak mohli nasbírat mnoho praktických rad a tipů od odborníků s dlouholetou praxí. Diskuze se vedla také na téma dluhopisů a ukazovali si několik příkladů „letadla“ neboli pyramidové hry.

Investiční akademie DRFG opět na jedničku

Čtyřicítka elitních investičních konzultantů ze spolčenosti DRFG si odpolední program Investiční akademie zpestřila soutěží. Soutěž se jmenovala „Akcie, kterou bych doporučil ke koupi” a spočívala v tom, že soutěžící obhajovali svou volbu akcie, kterou by doporučili klientovi. Nejlepší prezentující a vítězkou soutěže se stala Petra Coufalová ze společnosti EFEKTA IZ ze skupiny DRFG, která si odnesla věcnou cenu.

Podle ohlasů a recenzí účastníků investiční akademie “Děkuji za skvělou akci a těším se na další. Výběr místa, organizace i program hodnotím jedničkou! Ondra Záruba opět nezklamal, stejně jako Aleš Brabenec. Poslední nám pak své know-how předal Pavel Pastorek, a ten u mě zabodoval na plné čáře,” zhodnotila po skončení další Investiční akademie Petra Richterová ze společnosti ROYAL VISION.