exteria
Finance

BOZP je zákonná povinnost. Nechte si v této oblasti poradit od odborníků a uspějte u kontrol

Zejména podnikatelé, kteří nemají vyřešenou bezpečnost práce a požární ochranu, se musí mít před kontrolami ze státní správy na pozoru. V případě kontroly totiž mohou dostat nemilosrdně vysoké pokuty, které se mohou dostat i do výše několika set tisíc korun. BOZP a PO je zkrátka povinnost, na kterou kontroly lpí. Pokud nemáte na vyřešení bezpečnosti práce na pracovišti či na požární ochranu čas, raději svěřte tyto oblasti do rukou odborníků, díky nimž kontroly zvládnete se stoprocentní úspěšností a bez zbytečně vysokých pokut, které mnohdy podnikatele dostanou do nepříjemné a velmi tíživé finanční situace.

Otázkou však je, do rukou jaké společnosti se vložit. Přece jen na trhu působí celá řada společností, které se na oblast BOZP a PO zaměřují. Mnohé však nabízí nekvalitní služby za vysokou cenu. Raději se tedy svěřte do rukou firmy Extéria, u níž se dočkáte pravého opaku.

Nízké ceny, vysoká kvalita služeb

Firma Extéria působí na trhu už dlouhých sedm let. Za tu dobu si nejen upevnila místo na trhu, ale také se dostala do podvědomí lidí jako společnost s nejnižšími cenami na trhu. I když ceny jsou velmi nízké, kvalita služeb není nijak ovlivněna.

Firma se postará o veškerou dokumentaci týkající se bezpečnosti práce a požární ochrany. Stejně tak se postará i o pravidelné školení zaměstnanců či vyřeší pracovní úrazy, pokud k nim na pracovišti dojde.

To však není zdaleka všechno

Pokud si budete pročítat kladné reference na internetu, kterých jsou stovky, zjistíte, že firma má zajištěnou i telefonickou podporu, která je k dispozici vždy, když je třeba, stejně jako technici, jež pomůžou při kontrole ze státní správy, aby vše proběhlo hladce a bez komplikací.

Recenze na internetu jsou plné zkušeností a mnohdy jsou tím posledním a klíčovým důvodem, proč se podnikatel pro firmu rozhodne.