Věděli jste, že BOZP a PO musí mít vyřešeni všichni velcí podnikatelé i drobní živnostníci?
Finance,  Zajímavosti

Věděli jste, že BOZP a PO musí mít vyřešeni všichni velcí podnikatelé i drobní živnostníci?

Z aktuálních statistik vyplývá, že až čtyřicet procent podnikatelů nemá ani zdání o tom, co je to bezpečnost práce a požární ochrana. Je to však velká chyba, tato nevědomost může nejednoho podnikatele dostat do pořádné šlamastiky a finanční tísně. Pokud totiž nebudou zmiňované oblasti vyřešeny, hrozí pokuty sahající až do výše několika stovek tisíc korun. Nepodnikejte tedy riskantně a raději podnikejte bezpečně s tím, že budete mít vyřešené vše, co vyřešené být má. 

V případě, že si nejste jisti s bezpečností práce a s požární ochranou, nabízí se ještě jedna možnost, a sice vzít si na pomoc odborníky z oboru. Svěřte se zkrátka do rukou firmy, která se zaměřuje na poskytování poradenství v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany. Díky ní projdete jakoukoli kontrolou na výbornou. 

Už jste začali pátrat po firmě, jejíž služby využijete?

Najít firmu, která se zaměřuje na poskytování poradenství v oblasti BOZP a PO, není nic těžkého. Takových firem je totiž na trhu nespočetné množství. Těžší je vybrat si z takového množství jednu firmu, jejíž služby využijete. 

Náš tip

Abyste se nemuseli brodit nabídkami a množstvím firem zaměřujících se na poradenství v oblasti BOZP a PO, doporučujeme se svěřit do rukou firmy Extéria, která v současné době poskytuje poradenství nejen na území České, ale také na území Slovenské republiky. Pyšní se tisícovkami spokojených klientů, které zastoupila jak při ohlášené, tak při neohlášené kontrole ze státní správy. Pokaždé prošla na výbornou. Podnikejte tedy bezpečně a v klidu s firmou Extéria. 

Firma se postará o veškerou dokumentaci týkající se bezpečnosti práce a PO, také si vezme na starost revize a kontroly, mimo jiné i školení BOZP a další věci spojené s BOZP a PO.

Proč tedy ještě váháte a stále podnikáte tak riskantně?