Čtyři nejoblíbenější půjčky. Znáte je všechny?
Půjčky

Čtyři nejoblíbenější půjčky. Znáte je všechny?

Když člověk chce rekonstruovat dům nebo si chce koupit nový automobil, může se stát, že nebude mít dostatek financí. To je naprosto běžná záležitost. Ne každý, kdo si peníze odkládá stranou, musí automaticky mít na všechno, po čem touží nebo co potřebuje. Mnohdy finanční zásoba opravdu nestačí a člověk musí peníze najít někde jinde, aby mu pokryly všechny výdaje, které v příštích měsících či týdnech budou. Pokud nestačí finanční zásoba na pokrytí všeho, co se pokrýt musí, je třeba vzít si půjčku. Jenže jakou?

Na finančním trhu je opravdu obrovské množství půjček, které se předhání. Některé lákají na nižší úroky, jiné zase lákají na rychlost a jednoduchost. Vybrali jsme pro vás čtyři nejoblíbenější půjčky, které na finančním trhu aktuálně jsou.

SMS půjčky

Velmi oblíbenou a zároveň zajímavou půjčkou je takzvaná SMS půjčka, která je jinými slovy půjčkou přes SMS. O peníze si stačí požádat prostřednictvím jedné jediné textové zprávy, kterou pošlete v uvedeném tvaru na vybrané číslo. Nejedná se sice o půjčky pro každého, ale třeba právě pro vás tyto půjčky budou.

Půjčky bez zástavy a bez věřitele

Další nes velmi atraktivní půjčkou je půjčka bez zástavy a věřitele. Pokud budete žádat o menší sumu peněz, nebude po vás věřitel žádat ručitele nebo zástavu v podobě nemovitosti nebo jiné cenné věci.

Půjčky bez registru

Atraktivní jsou také půjčky bez registru, kdy se věřitelé nedívají do registru dlužníků, jestli máte nebo nemáte záznam. Sice je to pro banky jisté riziko, které se projevuje velmi často na výši úroků, na druhou stranu půjčky bez registru dávají šanci mnoha lidem, kteří v minulosti udělali přešlap a kteří chtějí začít znovu, i přes vyšší úroky.

Online půjčky

Co se týče online půjček, tedy půjček, které si lze zřídit z pohodlí domova, ty jsou zdaleka nejoblíbenější. Nemusíte chodit na pobočky, nemusíte nikam volat ani nikam nic posílat – zkrátka si o půjčku požádáte v době, kdy přijdete domů z práce.