Předvánoční čas
Půjčky

Předvánoční čas se točí kolem půjček. Na jaké dárky potřebujeme peníze?

Jak lze charakterizovat předvánoční čas? Jako věčný shon a nestíhání. Lidé nestíhají kupovat kapry, nestíhají péct vánoční cukroví a mimo jiné se nestíhají nakupovat vánoční dárky. Zatímco mnozí lidé nakupovali letos chytře a s předstihem (nakoupili si dokonce mnoho věcí z čínských e-shopů, díky čemuž opravdu velmi ušetřili), jiní to nechávají na poslední chvíli doufajíc v to, že si na dárky ještě stihnou našetřit. Jenže mnohdy jsou peníze právě ten problém – mnohdy peněz není, a tak je mnohem lepší, když si půjčí.

Půjčky jsou dnes to, co doplnilo finanční trh. Je jich tolik, že lze říct, že je finanční trh nacpaný k prasknutí. V současné době jsou hitem zejména mikropůjčky, jimž se také přezdívá půjčky do výplaty. Jsou to půjčky, které jsou velmi malé, v řádech pár tisíc korun. Kromě toho existují také nebankovní půjčky klasické, které půjčují i několik desítek tisíc korun. A právě těch využíváme v době předvánočního času nejvíce.

Pokud jste i vy zjistili, že vám peníze nestačí, nebojte se nebankovních půjček. Nejsou tak zlé, jsou v mnohých směrech velmi výhodné. Pokud však stále váháte, prozradíme vám, na co si lidé v předvánočním čase půjčují nejvíce.

Elektrospotřebiče jsou drahou záležitostí

Jestliže jste propásli akci nazvanou Black Friday, která se mimochodem protáhla na celý víkend, a pokud jste taktéž nestihli ani Cyber Monday, což byly pondělí slevy po zmiňovaném slevovém víkendu, musíte si koupit elektrospotřebiče za plnou cenu. Musíte si tak koupit za plnou cenu třeba kuchyňského robota, který se kupuje velmi často, také musíte koupit za plnou cenu i tyčové vysavače nebo smoothie makery, což je také velmi oblíbené zboží balící se pod stromeček. S tím však pomůžou nebankovní půjčky, které plnou cenu zatáhnou.

Drahé mobilní telefony putují pod stromeček dětem

Rodiče stejně jako každý rok kupují pod stromeček telefony svým dětem. Kupují se zásadně dražší modely, jelikož je děti chtějí, a tak si na dražší mobilní telefony musí rodiče půjčit. I v tomto případě pomohou nebankovní půjčky.